O mnie

Filmowanie dronem to zupełnie nowa jakość w ujmowaniu piękna obrazu. Inna perspektywa, czyli widok z lotu ptaka, pozwala na całkowicie nowe spojrzenie na otaczający nas świat.

Dostrzeżenie tego sprawiło, że od miesięcy z pasją realizuję filmy i zdjęcia z powietrza. Z doświadczenia wiem, że zdjęcia uchwycone z lotu ptaka mogą mieć szerokie zastosowanie – zarówno komercyjne jak i na użytek prywatny. Ujęcia z drona, to doskonały sposób na utrwalenie ważnych momentów w życiu oraz szansa na innowacyjne podejście do promocji przedsiębiorstw oraz regionów.

Wszystkich zainteresowanych realizacją profesjonalnych materiałów filmowych oraz zdjęciami wykonanymi z powietrza, zapraszam do kontaktu. Cenę usługi ustalam każdorazowo indywidualnie z klientem i zależy ona od wymagań oraz zleconego zakresu prac. Usługi obejmują przekazanie surowego materiału wideo lub wykonanie zdjęć. Dodatkową usługą jest obróbka graficzna zdjęć lub montaż filmu. Moja oferta skierowana jest do szerokiej grupy klientów: osób prywatnych, właścicieli gospodarstw rolnych, geodetów, firm oraz instytucji. Każde zlecenie traktuję indywidualnie i z największą starannością.

Posiadam komercyjne ubezpieczenie OC i Świadectwo Kwalifikacji UAVO uprawniające do filmowania dronem zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Sprzęt, którym dysponuję to DJI Phantom4 oraz platforma o udźwigu około 1,5 kg oparta Hexacopter własnej konstrukcji. Wykonuję usługi głównie na terenie województwa śląskiego.